начало
биопрогнози
видео
     
Биопрогноза - 26.09.2011
БИОПРОГНОЗА ЗА 26.09.2011
Time(EET)
t
t с отчитане на вятъра
вл. %
атм. нал. hPa
ск. на вятъра-км/ч
посока

6:00 AM

25.09.2011

16° C

вл. 90%

950

4


С


6:00 AM

26.09.2011

15° C

вл. 80%
954
3
Ю

Небето ясно, температурите остават приятни. Атмосферното налягане повиши и е доста над средната месечна стойност. Това е благоприятно за сърцето, тонуса и работоспособността. Времето е благоприятно за здравето.

Не очаквам сътресения за здравето, но е поредният, последен за месеца неблагоприятен ден. За комфорт на хората с повишена чувствителност ще препоръчам комбинация от глог, маточина, бял имел. Билките се смесват в равни част, например по 5о г и се разбъркват добре. По 1-2 чаени лъж. от билковата смес се запарват в чаша вряла вода 10 мин. След това чаят може да се прецеди и пие. Процедурата може да се повтори няколко пъти през деня. Тези билки подкрепят сърцето, премахват спазмите и регулират артериалното налягане.

Ще предложа една приятна комбинация за комфорт. Да се смесят в равни части риган, мащерка, мента, маточина, жълт кантарион. Билките се разбъркват добре. 2 супени лъж. се запарват 10 мин. в 500-600 мл вряла вода. Чаят се прецежда и пие през деня както е удобно. Може да се подслажда с мед, да се добавя лимонов сок. Тези билки имат антистресовово действие, помага при гастрит, колит, подобряват съня и не на последно място, комбинацията е с приятен вкус и аромат.
Неблагоприятните дни за месец септември 2011: 3, 6, 10, 13., 17., 21., 26.
Случайно избрани статии